OSIEDLE ZELWEROWICZA

BLISKO
CENTRUM
SPOKOJNA
OKOLICA
DOBRA
KOMUNIKACJA
MIESZKANIA
W STANIE DEWELOPERSKIM
WYSOKI
STANDARD
ZAMKNIĘTE
OSIEDLE
Zakątek Skandynawski na osiedlu Zalesie w Rzeszowie, to miejsce dla osób ceniących podmiejski spokój, ale chcących mieszkać blisko centrum dużego miasta. Osiem mieszkań w zabudowie szeregowej zostało zaprojektowanych z myślą o komforcie ich mieszkańców, funkcjonalności wnętrz i niskich kosztach użytkowania.

Zakątek Skandynawski na osiedlu Zalesie w Rzeszowie, to miejsce dla osób ceniących spokój, ale gwarantujące szybki dostęp do centrum miasta  . Osiem mieszkań w zabudowie szeregowej zostało zrealizowanych z myślą o komforcie ich mieszkańców, funkcjonalności wnętrz i niskich kosztach użytkowania.

Budynki zostały zrealizowane według projektu , który uwzględniał estetykę oraz gwarantował użycie materiałów spełniających normy bezpieczeństwa ochrony środowiska i izolacyjności cieplnej.

Mieszkania mają ogromne możliwości aranżacji i wykończenia wnętrz według indywidualnych upodobań i potrzeb ich właścicieli. Otoczenie budynków  zapewnia bezpieczeństwo oraz wypoczynek.

Lokale znajdujące sie na parterze posiadają dostęp do prywatnego ogródka, który gwarantuje wypoczynek, natomiast mieszkania znajdujące sie na piętrze posiadają duży wygodny balkon. Całość nieruchomości jest ogrodzona a wjazd zabezpieczony jest bramą automatyczną na pilota.

Wszystko po to, by w Zakątku Skandynawskim mieszkało się wygodnie, bezpiecznie i przytulnie, w pięknym otoczeniu południowych przedmieść Rzeszowa.