DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
O DEWELOPERZE MULTIOBIEKT

Firmę Multiobiekt sp. z o.o. tworzą wspólnicy z kilkunastoletnim doświadczeniem w prowadzeniu firm działających w różnych branżach. Teraz połączyli swoją wiedzę i doświadczenie, by oferować mądrze zaprojektowane i starannie wybudowane w atrakcyjnych okolicach domy i mieszkania. 

Naszą ambicją jest oferowanie funkcjonalnych wnętrz, wybudowanych z wysokiej jakości materiałów, ale w przystępnej cenie. Realizujemy to zapraszając do współpracy projektantów rozumiejących potrzeby i oczekiwania przyszłych właścicieli, zatrudniając wykonawców nie uznających kompromisów w zakresie jakości robót budowlanych i wykończeniowych oraz współpracując z profesjonalnymi doradcami kredytowymi potrafiącymi pomóc przyszłym właścicielom w wyborze najatrakcyjniejszego kredytu hipotecznego.

Dla nas – założycieli firmy Multiobiekt sp. z o.o. – słowa „Budujemy jak dla siebie”, to nie slogan, ale motto, które przyświeca wszystkim naszym poczynaniom. Multiobiekt sp. z o.o. wyznacza nowe standardy w projektowaniu i wykonawstwie mieszkań.

projekty na miarę potrzeb właścicieli
Projekty na
miarę potrzeb właścicieli
technologie przyjazne mieszkańcom
Technologie
przyjazne mieszkańcom
atrakcyjne propozycje finansowania
Atrakcyjne
propozycje finansowania
Kontakt
Biuro sprzedaży:
35-234 Rzeszów,
ul. Siemieńskiego 20/64,
tel. 737 462 416
882 715 127