Aktualnie w ofercie

W chwili obecnej realizujemy nastepujące inwestycje:

1. Budowa domów w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Słocińskiej.
Jest to propozycja  dla osób szukajacych komfortu, spokoju, ale chcących mieszkać blisko centrum dużego miasta. Z ulicy Słocińskiej można szybko i wygodnie dojechać do centrum Rzeszowa komunikacją publiczną. Na miejscu znajdują się kościól, sklepy, szkoła, przedszkole, plac zabaw dla dzieci. 

2. Budowa II etapu osiedla domow jednorodzinnych w Krasnem.
Domy Jednorodzinne budowane według projektów pracowni projektowej ARCHON to propozycja dla osbów szukających więcej przestrzeni dla siebie, lubiących spędzać czas w przydomowym ogrodzie lub warzywniaku. Połozenie działek w Krasnym zapenia spokój oraz bezpieczeństwo. 

Wszystkie  inwestycje są przykładami filozofii myślenia firmy Multiobiekt sp. z o.o.

Współpracujemy z architektami, którzy projektują domy i mieszkania z myślą o komforcie ich mieszkańców, zwracają uwagę na funkcjonalność wnętrz i niskie koszty eksploatacji, a także na zastosowanie materiałów wysokiej jakości, co nie oznacza wcale, że najdroższych.
Od wykonawców swoich domów i mieszkań firma Multiobiekt sp. z o.o. wymaga rzetelności, terminowości i dokładności. Nie uznajemy żadnych kompromisów w zakresie jakości wykonania budynków.

Zapraszamy do poznania naszych inwestycji.

III Etap - Domy jednorodzinne w krasnem
III Etap - Domy jednorodzinne w krasnem
ZOBACZ INWESTYCJĘ