Aktualnie w ofercie

W chwili obecnej realizujemy nastepujące inwestycje:

1. Budowa domów w zabudowie bliźniaczej przy ulicy Słocińskiej.
Jest to propozycja  dla osób szukajacych komfortu, spokoju, ale chcących mieszkać blisko centrum dużego miasta. Z ulicy Słocińskiej można szybko i wygodnie dojechać do centrum Rzeszowa komunikacją publiczną. Na miejscu znajdują się kościól, sklepy, szkoła, przedszkole, plac zabaw dla dzieci. 

2. Budowa zespolu budynków jednorodzinych w zabudowie szeregowej przy ulicy Herbowej.
Szeregówki przy ulicy Herbowej to propozycja dla osób potrzebujących więcej przestrzeni mieszkalnej dla siebie, ale jednocześnie nie zmuszająca do poświęcania cennego czasu dla utrzymania porzadku w ogrodzie. Południowe przedmiescia miasta Reszowa zapewniaja spokoj oraz bezpieczeństwo.

Wszystkie  inwestycje są przykładami filozofii myślenia firmy Multiobiekt sp. z o.o.

Współpracujemy z architektami, którzy projektują domy i mieszkania z myślą o komforcie ich mieszkańców, zwracają uwagę na funkcjonalność wnętrz i niskie koszty eksploatacji, a także na zastosowanie materiałów wysokiej jakości, co nie oznacza wcale, że najdroższych.
Od wykonawców swoich domów i mieszkań firma Multiobiekt sp. z o.o. wymaga rzetelności, terminowości i dokładności. Nie uznajemy żadnych kompromisów w zakresie jakości wykonania budynków.

Zapraszamy do poznania naszych inwestycji.

Domy  na ul. Słocińskiej
Domy na ul. Słocińskiej
ZOBACZ INWESTYCJĘ