II ETAP - DOMY JEDNORODZINNE W KRASNEM

Nowa Inwestycja domów w Krasnem firmy Multiobiekt   jest  kontynuacją nowego osiedla domów jednorodzinnych   w miejscowości Krasne, z dala od wścibskich i uciążliwych sąsiadów. Do budynków prowadzi dojazd drogą wewnętrzną- gminną, na którą zjeżdża się bezpośrednio z drogi publicznej.

Wielką zaletą domów w Krasnem jest ich położenie w cichym, ustronnym miejscu, z dala od gwaru dużego miasta, ale jednocześnie blisko niego, by swobodnie korzystać z możliwości jakie daje duży ośrodek miejski. Do centrum Rzeszowa można dojechać samochodem w kilkanaście minut lub dotrzeć w podobnym czasie pociągiem z pobliskiego przystanku PKP.

W pobliżu znajdują się  mniejsze i większe placówki handlowe, szkoła, przedszkol, kościół i inne obiekty użyteczności publicznej. Tuż obok domów w Krasnem firmy Multiobiekt  przebiega Green Velo, Wschodni Szlak Rowerowy.

Otoczenie budynków daje pełną swobodę zagospodarowania go według indywidualnych upodobań właścicieli. To od nich zależeć będzie, czy wybiorą spokojny relaks i wypoczynek na zielonym trawniku, czy może postawią na bardziej aktywne formy rekreacji, na przykład w przydomowym basenie czy ogródku z kwiatami i warzywami.