DOMY JEDNORODZINNE W KRASNEM

SPOKOJNA
OKOLICA
DOBRA
KOMUNIKACJA
ZAMKNIĘTE
OSIEDLE

Osiem domów jednorodzinnych zostało zrealizowanych w oparciu o projekty pracowni Archon. To trzy modele domów: AMARYLISY o powierzchni 113,56 m. kw., RODODENDRONY powierzchni  127,32 m.kw. i INDYGOWCE o powierzchni 153,16 m. kw. powierzchni mieszkalnej plus pomieszczenie gospodarcze i garaż na jeden  samochód.

Domy powstały z wysokiej klasy materiałów spełniających wszelkie wymagania bezpieczeństwa, ochrony środowiska i zapewniających wysoką izolacyjność cieplną, a co za tym idzie niskie koszty eksploatacji.

Budynki zostały oddane ich właścicielom w stanie surowym zamkniętym z wykonaną elewacją bez ścianek działowych, oraz zamontowaną stolarką okienną, drzwiami wejściowymi i bramą garażową. Do budynku zostały doprowadzone przyłącze wodociągowe ,kanalizacji sanitarnej, natomiast w granicy działki posadowione zostały szafki gazowe i elektryczne każdy z budynków posiada także przyłącze światłowodowe (telewizja, internet, telefon),

Każdy z domów położony jest na wydzielonej działce o powierzchni, zależnie od wybranego projektu, ok. 8-9 arów. Wszystkie działki zostały ogrodzone panelowym ogrodzeniem z trzech stron.